آیکون خبرنامه

Tell

021-88601988

بهین صنعت یاب

شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب با در نظر گرفتن نیاز صنایع کشور به خدمات مهندسی، مشاوره و اجرای طرح‌های صنعتی با همکاری جمعی از کارشناسان و متخصصین مجرب رشته‌های مختلف مهندسی، مدیریت و اقتصاد تاسیس گردیده و با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به این عرصه نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه صنعت، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. و طی این مدت همگام با دانش فنی روز و با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و استاندارد‌های معتبر جهانی همواره در جهت بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان خود گام برداشته است.
بهین صنعت یاب با تلفیق دانش و تجربه نیروهای مجرب با انرژی و توان نیروهای جوان، همواره وظیفه اصلی خود را شناخت و درک خواسته‌های مشتریان و تلاش در جهت برآورده نمودن آن‌ها می‌داند. در این راستا فعالیت‌های شرکت در گروه‌های تخصصی منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی شکل می‌گیرد و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کارآزموده در تلاش‌ است منافع کلیه ذینفعان رعایت شود.

بیانیه ماموریت Our mission
ماموریت اصلی شرکت "بهین صنعت یاب" کمک به پیشرفت صنایع و تبدیل سرمایه ملی و ایده به ثروت‌های ماندگار و مولد، ارائه‌ خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری و صنعتی به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محترم، مدیریت، نظارت بر پروژه‌های صنعتی و کشاورزی با اتکاء به کارآمدی سازمانی و دانش فنی متخصصین، رعایت اصول مالی و اقتصادی، ارتقاء اعتبار نام تجاری با هدف ایجاد اعتماد و رضایت کلیه ذینفعان و کمک هرچه بیشتر به رشد و تعالی فرهنگ درست سرمایه‌گذاری در کشور می‌باشد.

چشم انداز Our vision
ما بعنوان یک شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی متخصص و کارآزموده یکی از برترین شرکت‌های مشاوره سرمایه‌گذاری با توان انجام خدماتی منطبق با استانداردهای ملی و بین‌المللی با رعایت منافع کلیه دینفعان در منطقه خواهیم بود.

منشور کاری بهین صنعت یاب
صداقت در کلیه مراحل پروژه
نظم و زمانبندی دقیق و تحویل به موقع
صبر و بردباری در ارتباط با مشتری
به روز بودن و به روز ماندن با توجه به پیشرفت تکنولوژی
ارائه ایده های نوین و فرصت های سرمایه گذاری
مشخصات کلی

بهین صنعت یاب


شناسایی ، انتخاب و تامین ماشین آلات ، اخذ کلیه مجوزهای تولید

تهران، بزرگراه رسالت، تقاطع خیابان بنی هاشم، کوچه هشت متری اول، پلاک 3، واحد 6

behinsanat.com

محصولات و خدمات

موردی یافت نشد.

ارتباط با ما

______________

آدرس: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، کوچه اتحاد، پلاک 10، طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) : 88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir


۱۵۲ نفر
۱,۷۳۱,۹۴۰ نفر
۲,۴۷۸ نفر
۲۰,۹۶۱ نفر
map